Yükleniyor...

Wordpress Haber Teması

Modern ve Şık Tasarım Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Müşteri Paneli Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa WEB PAKETLER Wordpress Haber Teması

Mobil Uyumlu Wordpress Haber Teması
MH Magazine Tarafından Geliştirilen WordPress Haber Teması, haber web siteleri, profesyonel bloglar ve diğer projeler için mükemmel bir temadır. Web İçeriğine, resimlerinizi ve videolarınızı en kaliteli bir şekilde ekleyebilirsiniz ve moda, seyahat, yaşam tarzı, cazibe veya hayal edebileceğiniz diğer sektörler içinde uygun bir wordpress teması MH Magazine’nin bu temyı Ücretsiz dağıtıyor olmasıda bir hayli hoş tabiki PRO sürümünün yerini tutamaz fakat bu yine de ücretsiz hali bile mükemmel ayrıca Speedtest’de de test edildiğinde Hız ve SEO Konusunda da fark yaratan bir tema olması tercih sebebidir.
TEMA ÖZELLİKLERİ
Kod Kalitesi
MH Magazine geçerli HTML5, CSS3 ve PHP kodu kullanılarak özenle kodlanmıştır.
Duyarlı Düzen
Bu WordPress temasının düzeni tamamen duyarlı ve akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazların yanı sıra masaüstünde harika görünüyor.
Esnek Yerleşim Seçenekleri
Eklenen düzen seçenekleriyle, düzeniniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz ve sitenizin görünümünü değiştirebilir, kenar çubuğu konumunu değiştirebilir ve hatta ikinci bir kenar çubuğunu etkinleştirebilirsiniz.
FlexSlider 2
MH Magazine WordPress Teması, mobil cihazlarda ve dokunmatik ekranlı masaüstü bilgisayarlarda dokunmatik kontrollü popüler duyarlı FlexSlider 2'yi içerir.
Google Web Yazı Tipleri
MH Magazine, en popüler Google Web yazı tiplerinin bir koleksiyonunu içerir.
SEO Optimizasyonu
MH Magazine WordPress Tema, SEO'nun en iyi uygulamalarını göz önünde bulundurarak kodlanmıştır. Arama motorlarında iyi sıralamalar için sağlam bir temelden yararlanın.
Tamamen Widget'lı
MH Magazine, standart WordPress widget'larını, özel widget'ları, reklamları veya başka herhangi bir şeyi yerleştirebileceğiniz birkaç widget konumu ile birlikte gelir.
Özel Widget'lar
Bu WordPress teması, MH Özel Mesajları, MH Özel Sayfaları, MH Kaydırıcısı, MH Sosyal, MH Spot Işığı, Resimlerdeki MH Haberleri ve daha fazlası gibi popüler özel widget'larımızı içerir…
Çoklu Dil Desteği
MH Magazine WordPress Tema çeviri için hazır ve çok kolay tercüme edilebilir. Bu tema ayrıca Sağdan Sola yönde yazılan dilleri de destekler (RTL Desteği).
uygunluk
WordPress 4.9+ için hazır, tüm modern tarayıcılar (IE9 +, Firefox, Chrome, Safari, Opera) için destek ve ayrıca WordPress çok tesisli kurulumlarla kusursuz çalışacak şekilde test edildi.

İNDİR

Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Gelişmiş Müşteri Paneli

Online Sipariş ve Tahsilat
- Ioncube 10.x.x ve üzeri.

- Php 7.2 ve üzeri.

- Apache Mod_Rewrite

Linux / cPanel Önerilir.