Yükleniyor...

Shopier Sanal Pos Nedir?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa BLOG Blog Shopier Sanal Pos Nedir?
19 Mayıs 2020, 03:54 0 Yorum 911 Okuma

Shopier Sanal Pos Nedir?

Shopier ile kolay ödeme alabilmenizi sağlayan bir platformdur. Shopier ile tüm platformlar’da çalışan Alışveriş ve ödeme otomasyonudur. Ürün ve Hizmetlerinizin satışını Shopier ile ister web siteniz üzerinden ister  sosyal medya hesaplarınızdan kolayca satış yaparak kredikartı ile ödeme alabilirsiniz. Eğer web siteniz veya sosyal media hesabınız olmasa dahi  Shopier üzerindüzerinden E-Ticaret Sanal Mağazanızı Açabilir satış yapabilirsiniz.

Müşterilerin üye olma gibi bir zorunluluğu olmadan kolayca alışveriş yapabilecekleri bir system özellikle Frelancer’lar için yani bireysel hizmet veya ürün satışı yapan kişiler için mükemmel bir system

Aylık veya yıllık Ücret ödemezsiniz. Ücretsiz bir şekilde üyeliğinizi aktif ederek mağazanıza ürün ve hizmetlerinizi ekleyerek hemen satışa başlayabilirsiniz. Ayrıca bir çok imkanlarından da ücretsiz yaralanabiliyorsunuz bunlardan bazıları şu şekilde

Kampanyalı Kargo Hzimeti

Shopier üyesi olmanın bir avantajı olarak  ürünlerinizin kargo şirketleriyle Shopier anlaşmasıyla çok uygun fiyatlarla gönderirsiniz.

Kargo Takip ve Hızlı Gönderim

Kargo şubesinde uzun formlar doldurarak isim, adres, erişim bilgileri gibi detaylarla vakit kaybetmezsiniz. Siparişinize özel kargo kodunuzu şube yetkilisine verdiğinizde gönderiniz otomatik olarak işleme alınır, kargo takibini Shopier hesabınızdan yapabilirsiniz.

Ödeme rahatlığı

Kargo şubesinde ödeme yapmak için veya kargo firmasının kestiği faturaları takip etmek için uğraşmanıza gerek kalmaz. Gönderinizin ödemesi Shopier hesabınızdan karşılanır.

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum