Yükleniyor...

Google Benim İşletmem Nedir?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa BLOG Blog Google Benim İşletmem Nedir?
25 Nisan 2020, 04:24 0 Yorum 807 Okuma

Google Benim İşletmem Nedir?

Google My Business ( Google Benim İşletmem) işletmelerin Google haritalar’da,Google aramalarda’ yerel ve bölgesel olarak işletmenizi doğrulayıp arama sonuçlarında kullanıcıların Google üzerinde konumunu gösteren bir uygulamadır. Ve Google tüm bu uygulama hizmetini ücretsiz sunmaktadır.

Hizmet sağlayan bir işletme iseniz google’da doğrulanmış iseniz arama sonuçlarında saygın ve güvenlir bir işletme profiline sahipsiniz demektir.

Google Benim İşletmem ile neler yapabilirsiniz?

Google benim işletmem’in birkaç kategorilerde değerlendirilebilinir. Örneğin internette firmanız hakkında doğru bilgileri müşterilerinize gösterir google’da işletmenize ait web sitenizi,telefon numaranızı,mail adresiniz gibi firmanıza ait doğrulanmış bilgileri gösterir.

Müşterilerinize ürün veya yaptığınız hizmetleri buradan gösterebilirsiniz ayrıca Google benim işletmem mobil de indirip kullanırsanız sizi arayan kişilerle doğrulan mesajlaşabilirsiniz.

Google Benim İşletmem’de size web sitenizi kurabilirim veya işletmenizi haritalara ekleyebilirim şeklinde sizden yıllık veya aylık ücret talep edenler olabilir kesinlikle itimat etmeyiniz çünkü Google bu hizmeti herkese açık ücretsizdir. Bunun için en fazla destek talep etmeniz halinde kişilerin 50-100 tl gibi bir ücret ile işletmenize ait profilinizi doğrulayabilir bunun için ise hizmet bedeli olarak tek sefere mahsus size yardımcı olduğu için danışmanlık ücreti ödeyebilirsiniz ama dediğimiz gibi biz google’dan arıyoruz işletmenizin tüm verileri silinecektir. Diyenlere kesinlikle itimat etmeyiniz Google benim işletmem’e kayıt olabilmeniz için BURAYA tıklayarak ücretsiz kayıt olabilrisiniz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum